Kontakt

Välkommen att kontakta oss som jobbar på RTFL!
Vi talar alla svenska, engelska samt ytterligare ett eller flera språk.

Telefon: 08-711 40 00
E-post: info@rtfl.se

  • Shaker Abu Asba
  • Shaker Abu Asba
  • Verkställande Direktör
  • Svenska, Engelska, Arabiska
  • shaker@rtfl.se
  • Zina Karamyani
  • Zina Karamyani
  • Administrativ Chef / Bitr. Verksamhetsansvarig Assistans
  • Svenska, Engelska, Arabiska, Persiska
  • zina@rtfl.se
  • Yasmin Hussein Adan
  • Yasmin Hussein Adan
  • Assistanssamordnare
  • Svenska, Engelska, Somaliska
  • yasmin@rtfl.se
  • Oumaima Houidi
  • Oumaima Houidi
  • Verksamhetsansvarig
  • Svenska, Engelska, Arabiska
  • oumaima@rtfl.se
  • Agnieszka Traczyk
  • Agnieszka Traczyk
  • Kontorsassistent
  • Svenska, Engelska, Polska, Ryska
  • agnieszka@rtfl.se
  • Bebben Tegelaar
  • Bebben Tegelaar
  • Verksamhetsutvecklare
  • Svenska, Engelska
  • bebben@rtfl.se
  • Vodad Musa Ibrahim
  • Vodad Musa Ibrahim
  • Assistanssamordnare
  • Svenska, Engelska, Arabiska, Kurdiska, Persiska
  • reception@rtfl.se

Hitta hit

Besöksadress: Måsholmstorget 3 i Skärholmen
Postadress: Box 2042, 127 02 Skärholmen

Måsholmstorget 3
127 48
Skärholmen
Sweden
12
Box 2042
127 02
Skärholmen